3. závod Šumavského poháru MTB 2020


  • 21.06.2020
  • Horní Planá
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorie
BARTOŠOVÁ Kateřina 2008 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13w
BEYEROVÁ Kateřina 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
BILÍK Lukáš 2008 Strakonice CZE U13m
BÖHM Jan 2006 Rouvy Specialized Cycling Team CZE U15m
BRANDOVÁ Beata 2011 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U11w
BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
CVIKLOVÁ Tereza 2014 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV CZE U7w
ČTVRTNÍK František 2008 Bike Klub CZE U13m
DINKA Miroslav 2012 Český Krumlov CZE U9m
DRHOVÁ Berenika 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
DUŠÁK Martin 2002 Rouvy Specialized Cycling Team CZE U19m
DUŠKOVÁ Adéla 2008 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13w
FAZEKAŠ Martin 1988 Větřní CZE MH
FILIP Jáchym 2012 TJ Tatran Železná Ruda z.s. CZE U9m
HERINK Lukáš 2010 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U11m
HERINK Václav 2010 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U11m
HODINOVÁ Nicol 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
HORKÁ Veronika 2007 Kola-bbm CZE U15w
HORN Josef 2010 ACS CZE U11m
HORNOVÁ Františka 2012 ACS CZE U9w
HRBEK Jiří 2009 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13m
HRBKOVÁ Tereza 2012 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U9w
HRONEK Jaroslav 2007 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U15m
HRONKOVÁ Tereza 2011 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U11w
CHALUPNÝ David 2005 ROUVY Specialized Cycling Team Vimperk CZE U17m
IGLER Tobiáš 2012 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
JAKSOVA Dorota 2014 Fischer Ski klub Sumava CZE U7w
JAKSOVA Šarlota 2012 Fischer Ski klub Sumava CZE U9w
JAVORSKÝ Filip 2013 CK Jihočeské naděje CZE U9m
JEDLIČKOVÁ Anička 2013 ROUVY Specialized Cycling Team CZE U9w
JEDLIČKOVÁ Bára 2015 ROUVY Specialized Cycling Team CZE U7w
JELÍNEK Lukáš 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
JINDRLE Jaroslav 1990 DECATHLON Cycling Team CZE MH
JIROUŠ Vincent 2008 Stachy CZE U13m
JIROUŠEK Daniel 2007 ROUVY Specialized  Cycling Team CZE U15m
JÜTTNER Matěj 2006 Horní Planá CZE U15m
KACHLÍK Adam 2009 Cycling Academy Tabor CZE U13m
KLICMAN Lukáš 2008 Cycling academy Tábor CZE U13m
KOCUM Martin 2011 TJ Tatran Železná Ruda CZE U11m
KOKEŠ Marek 2012 - CZE U9m
KOLAFA Jan 2010 ROUVY Specialized Cycling Team CZE U11m
KOLAFOVÁ Anežka 2015 Rouvy Specialized Cycling Team CZE U7w
KOŠŤÁL Tomáš 2002 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U19m
KOTLÍNOVÁ Hana 2008 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13w
KREŠÁK Jáchym 2008 Cycling academy Tábor CZE U13m
KRUMP Mikeš 2013 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
KŘÍŽ Lukáš 2009 Cyklokroužek Český Krumlov CZE U13m
LEBEDOVÁ Adéla 2008 CK Jihočeské naděje CZE U13w
LEBEDOVÁ Kristýna 2006 CK Jihočeské naděje CZE U15w
LIPPL Sebastian 2012 Český Krumlov CZE U9m
12

 

 
© 2020 obec Horní Planá, created by SportSoft