4. závod Šumavského poháru MTB 2019


  • 09.06.2019
  • Prachatice
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorie
BALOUN Tomas 1981 CK Vinohradske slapky CZE MH
BEYEROVÁ Kateřina 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
BLÁHA Matěj 2011 Cs Specialized Junior Team CZE U9m
BLÁHA Tomáš 2006 CS Specialized Junior Team CZE U15m
BLAŽEK Martin 2006 Bike klub VIMPERK CZE U15m
BLÖCHL Julian 2007 Rad Club Ilztal GER U13m
BÖHM Jan 2006 CS Specialized Junior MTB Team CZE U15m
BRANDOVÁ Beata 2011 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U9w
BURSA Jan 2011 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
CUPAL Jakub 1975 praha CZE MAST
ČTVRTNÍK František 2008 Bike Klub Vimperk CZE U13m
DINKA Miroslav 2012 Cyklokroužek Český Krumlov CZE U9m
DOSTÁL Martin 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
DOSTÁLOVÁ Anna 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
DOSTÁLOVÁ Lucie 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
DRÁBEK Tom 2013 BB racing Čerčany CZE U7m
DRHA Tadeáš 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U19m
DRHOVÁ Berenika 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
DUŠKOVÁ Adéla 2008 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13w
GÁLA Martin 2013 Lyko CZE U7m
HERINK Lukáš 2010 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U11m
HERINK Václav 2010 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U11m
HODINOVÁ Nicol 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
HODLOVÁ Nikola 2005 Cyklosport Pitstop.cz CZE U15w
HORKÁ Veronika 2007 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13w
HRBEK Jiří 2009 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U11m
HRDINOVÁ Anna 2007 Cycling Academy Tábor CZE U13w
HRONEK Jaroslav 2007 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13m
HRONKOVÁ Tereza 2011 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U9w
CHALUPNÝ David 2005 Čs specialized junior MTB team Vimperk CZE U15m
JAROŠ Nikola 2007 Čistý sport kids racing team CZE U13m
JAROŠOVÁ Emílie 2009 Čistý sport kids racing team CZE U11w
JEDLIČKOVÁ Anička 2013 Bike klub Vimperk CZE U7w
JELÍNEK Lukáš 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
KLACKOVÁ Kamila 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
KLACKOVÁ Simona 2009 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
KOBLICOVÁ Terezie 2013 JUNIOR CYCLING projekt team PÍSEK CZE U7w
KOLAFA Jan 2010 CS Specialized Junior MTB Team CZE U11m
KOŠŤÁL Tomáš 2002 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U19m
KOTEK Karel 2011 Čistý sport CZE U9m
KŘÍŽ Lukáš 2009 Cyklokroužek Český Krumlov CZE U11m
KŘÍŽ David 2010 s.a.c. CZE U11m
KŘÍŽOVÁ Veronika 2013 s.a.c. CZE U7w
LÁCHA Adam 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15m
LÁCHOVÁ Dita 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
LEBEDA František 1977 Velo Club Cirkl CZE MAST
LEBEDOVÁ Adéla 2008 CK Jihočeské naděje CZE U13w
LEBEDOVÁ Kristýna 2006 CK Jihočeské naděje CZE U15w
LEBEDOVÁ Kristýna 2006 CK Jihočeské naděje CZE U15w
12

 

 
© 2019 LYKO klub Prachatice, created by SportSoft