Šumavský pohár MTB 2016
Úvod
|
Oficiální stránky
|
Ročník 2015
|
Ročník 2014
|
Ročník 2013
|
Ročník 2012
Průběžné pořadí po kategoriích
U9M - NÁBOR HOŠI (2008-09)
U9W - NÁBOR DÍVKY (2008-09)
U11M - PŘEDŽÁCI (2006-07)
U11W - PŘEDŽÁKYNĚ (2006-07)
U13M - MLADŠÍ ŽÁCI (2004-05)
U13W - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ (2004-05)
U15M - STARŠÍ ŽÁCI (2002-03)
U15W - STARŠÍ ŽÁKYNĚ (2002-03)
U17M - KADETI (2000-01)
U17W - KADETKY (2000-01)
U19M - JUNIOŘI (1998-99)
U19W - JUNIORKY (1998-99)
Jméno:
U9M - NÁBOR HOŠI (2008-09)
Pořadí
Jméno
Ročník
Stát
Klub
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Celkem
1.
BURSA Filip
2008
CZE
LYKO KLUB PRACHATICE
20
20
20
20
20
20
120
Detail
2.
BRANDL Nico
2009
GER
RSV Grafenau
7
15
---
13
15
17
67
Detail
3.
DOSTÁL Martin
2008
CZE
LYKO KLUB PRACHATICE
15
11
15
9
3
13
66
Detail
4.
HAUSMANN Xaver
2008
GER
Tv Hauzenberg
13
17
---
15
17
---
62
Detail
5.
NOVÁK Matěj
2009
CZE
Rychlý šípy
17
13
---
---
9
15
54
Detail
6.
URL Fabian
2008
GER
RcI Hütthürm
9
9
---
11
13
---
42
Detail
7.
VOCELKA Matěj
2008
CZE
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
5
---
17
---
7
11
40
Detail
8.
ČTVRTNÍK František
2008
CZE
Outdoor Kids Čkyně
11
---
13
---
5
9
38
Detail
9.
VOJÁK Matyáš
2009
CZE
Outdoor Kids Čkyně
4
2
9
---
2
---
17
Detail
10.
LOOK Niclas
2008
GER
Sportpark Au e.V.
---
---
---
17
---
---
17
Detail
11.
STADLER Emil
2008
GER
RSV Grafenau
---
7
---
7
---
---
14
Detail
12.
HRBEK Jiří
2009
CZE
BIKETIME BULLS PÍSEK...
---
5
7
---
1
---
13
Detail
13.
VINTER Tomáš
2008
CZE
---
---
11
---
---
---
11
Detail
14.
KŘIVANEC Štěpán
2008
CZE
P.R.D.I. Plzeň
---
---
---
---
11
---
11
Detail
15.
PRESL Daniel
2009
CZE
vimperk
---
---
---
---
---
7
7
Detail
16.
HAIDN Mathias
2008
GER
RC Freyung/world of mtb
---
---
---
5
---
---
5
Detail
17.
LUKÁŠ Vojtěch
2008
CZE
Zálesí
---
---
5
---
---
---
5
Detail
18.
KŘÍŽ Luděk
2009
CZE
Bike factory Strakonice
---
---
4
---
---
---
4
Detail
19.
GRAßL Felix
2008
GER
RSC-Waldkirchen
---
4
---
---
---
---
4
Detail
20.
KŘIVANEC Šimon
2008
CZE
P.R.D.I. Plzeň
---
---
---
---
4
---
4
Detail
21.
GADRINGER Michael
2009
GER
RSC-Waldkirchen
---
3
---
---
---
---
3
Detail
22.
KURAL Michael
2009
CZE
---
---
3
---
---
---
3
Detail
23.
MOHŃANSKÝ Šimon
2009
CZE
Ski Klub Písek
3
---
---
---
---
---
3
Detail
24.
PÖSCHL Antonín
2009
CZE
PöTEAM
2
---
---
---
---
---
2
Detail
25.
HÜTTINGER Felix
2009
GER
Ski & Bike Deggendorf
1
0
---
---
---
---
1
Detail
26.
PFLEGER Elias
2008
GER
RSC-Waldkirchen
---
1
---
---
---
---
1
Detail
27.
BERGER Jonas
2009
GER
RSC-Tittling
---
0
---
---
---
---
0
Detail
28.
ASCHER Benedikt
2008
GER
RSC-Waldkirchen
---
0
---
---
---
---
0
Detail
29.
SCHRÖDER Philip
2008
GER
MTB-Team Böbrach
---
---
---
---
0
---
0
Detail
Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na
jcp-mtb@sportsoft.cz
.
© 2016
JČP MTB
, created by
SportSoft