Jihočesko-bavorský pohár MTB 2013
Úvod
|
Registrace
|
Oficiální stránky
|
Ročník 2012
Průběžné pořadí po kategoriích
NÁBOR HOŠI (2005-06)
NÁBOR DÍVKY (2005-06)
PŘEDŽÁCI (2003-04)
PŘEDŽÁKYNĚ (2003-04)
MLADŠÍ ŽÁCI (2001-02)
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ (2001-02)
STARŠÍ ŽÁCI (1999-00)
STARŠÍ ŽÁKYNĚ (1999-00)
KADETI (1997-98)
KADETKY (1997-98)
JUNIOŘI (1995-96)
JUNIORKY (1995-96)
MUŽI HOBBY (1973-94) - bez licence
MASTERS (...-1972)
MUŽI ELITE (1973-94) - s licencí ELITE
ŽENY (...-1994)
Jméno:
NÁBOR HOŠI (2005-06)
Pořadí
Jméno
Ročník
Stát
Klub
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
Celkem
1.
GRYGERA Kryštof Jaromír
2005
CZE
Strakonice
20
20
17
20
17
15
20
114
Detail
2.
TUHÁČEK Pavel
2006
CZE
Lykoklub Prachatice
17
17
20
17
20
20
17
111
Detail
3.
TONCAR Pavel
2005
CZE
Lykoklub Prachatice
15
11
11
15
15
11
15
82
Detail
4.
FIEDLER David
2005
CZE
Lykoklub Prachatice
13
9
15
13
13
0
13
76
Detail
5.
NOVAK Krystof
2006
CZE
Lykoklub Prachatice
11
15
5
11
11
---
11
64
Detail
6.
KUBICA Simon
2006
CZE
Outdoorkids Ckyne
4
5
13
---
---
9
---
31
Detail
6.
LÁCHA Adam
2005
CZE
Lykoklub Prachatice
3
3
0
7
5
13
---
31
Detail
8.
DANIEL Šimon
2005
CZE
LYKO klub Prachatice
---
13
3
9
2
---
---
27
Detail
9.
BRANDL Timo
2006
GER
RSV Grafenau
7
---
1
---
7
7
---
22
Detail
10.
ŠINDELÁŘ Roman
2005
CZE
ACT leraK
---
---
---
---
---
17
---
17
Detail
11.
KUNC Filip
2006
CZE
Lykoklub Prachatice
1
2
0
5
3
5
---
16
Detail
12.
DRUSKA Vojtěch
2006
CZE
České Budějovice
---
---
7
4
---
4
---
15
Detail
13.
STEPHAN Alex
2005
RSV Grafenau
5
---
---
---
9
---
---
14
Detail
14.
ŠIMON Daniel
2005
Lykoklub Prachatice
9
---
---
---
---
---
---
9
Detail
14.
NOVOTNÝ Ondřej
2005
CZE
Pattex Scott MTB
---
---
9
---
---
---
---
9
Detail
14.
NOVÁK Petr
2005
CZE
Padařov
---
---
---
---
---
---
9
9
Detail
17.
TANCER Robin
2005
CZE
RESOLUTION TEAM
---
4
4
---
---
---
---
8
Detail
18.
BARTÁČEK Jaroslav
2005
CZE
Cykloklub Chýnov
---
---
---
---
---
---
7
7
Detail
18.
HOLUB Lukáš
2006
CZE
Bike klub Město touškov
---
7
---
---
---
---
---
7
Detail
20.
MALÝ Lukáš
2006
CZE
Petříkovice
---
---
---
---
---
---
5
5
Detail
21.
KÜPER Alexander
2005
Rad-Club Ilztal
---
---
---
---
4
---
---
4
Detail
21.
PILAŘ Patrik
2006
CZE
Netolice
---
0
2
2
---
---
---
4
Detail
23.
HANZLÍK Jakub
2006
CZE
Strážov
---
0
---
---
---
3
---
3
Detail
23.
SLÁMA Jan
2005
CZE
Lykoklub Prachatice
0
0
0
3
---
---
---
3
Detail
25.
JANOUT Jan
2006
CZE
JAMA CZ
2
0
---
---
---
---
---
2
Detail
25.
MIKEŠ Matěj
2005
CZE
Remišveha Bike team
---
---
---
1
---
1
---
2
Detail
25.
MIKEŠ Jan
2006
CZE
Bike Team REMIŠVEHA
---
---
---
---
---
2
---
2
Detail
28.
BERAN Lukáš
2005
CZE
CK Sport Beran Chrást
---
1
---
---
---
---
---
1
Detail
28.
WEIßHÄUPL Maximilian
2006
RSC-Waldkirchen
0
---
---
---
1
---
---
1
Detail
30.
NIGL Sebastian
2005
RSC-Waldkirchen
0
---
---
---
---
---
---
0
Detail
30.
BRANDL Falk
2006
0
---
---
---
---
---
---
0
Detail
30.
BAUER Sebastian
2006
RSC-Waldkirchen
0
---
---
---
---
---
---
0
Detail
30.
SOUMAR Tomáš
2006
CZE
Lykoklub Prachatice
0
0
---
---
---
---
---
0
Detail
30.
BARBORKA Dominik
2005
CZE
Strakonice
---
---
---
0
---
---
---
0
Detail
30.
KDÝR Marian
2006
CZE
---
0
---
---
---
---
---
0
Detail
30.
MRÁZ Jaroslav
2005
CZE
Outdoorkids Čkyně
---
0
---
0
---
---
---
0
Detail
30.
VALEŠ Jan
2006
CZE
---
0
---
---
---
---
---
0
Detail
30.
KŘIVANEC Petr
2005
CZE
---
---
---
---
---
0
---
0
Detail
30.
PLOJHAR Tomáš
2005
CZE
---
---
---
---
---
0
---
0
Detail
30.
NĚMEC Matěj
2006
CZE
Strakonice
---
---
---
---
---
0
---
0
Detail
Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na
jcp-mtb@sportsoft.cz
.
© 2012
JČP MTB
, created by
SportSoft