3. závod Šumavského poháru MTB 2019


  • 19.05.2019
  • Nová Pec
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorie
BARTOŠOVÁ Kateřina 2008 GO-RIDERS PÍSEK CZE U13w
BEYEROVÁ Kateřina 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
BLÖCHL Julian 2007 Rad Club Ilztal GER U13m
BÖHM Jan 2006 CS Specialized Junior MTB Team CZE U15m
BURSA Jan 2011 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
ČTVRTNÍK František 2008 Bike Klub CZE U13m
DINKA Miroslav 2012 Cyklokroužek Český Krumlov CZE U9m
DOSTÁL Martin 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
DOSTÁL Václav 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
DOSTÁLOVÁ Anna 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
DOSTÁLOVÁ Lucie 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
DRÁBEK Tom 2013 BB racing Čerčany CZE U7m
DRÁBKOVÁ Nela 2011 Čistý sport CZE U9w
DRHA Tadeáš 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U19m
DRHOVÁ Berenika 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
HODINOVÁ Nicol 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
HRDINOVÁ Anna 2007 Cycling Academy Tábor CZE U13w
CHALUPNÝ David 2005 ČS specialized junior MTB Team Vimpek CZE U15m
JAROŠ Nikola 2007 Čistý sport kids racing team CZE U13m
JAROŠOVÁ Emílie 2009 Čistý sport kids racing team CZE U11w
JELÍNEK Lukáš 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
KLACKOVÁ Kamila 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
KLACKOVÁ Simona 2009 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
KOLAFA Jan 2010 CS Specialized Junior MTB Team CZE U11m
KORYTAK Michal 1987 AMERIKANCHANCEKASINO CZE MH
KRUMP Mikeš 2013 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U7m
KRUMPOVÁ Helena 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
KŘÍŽ Lukáš 2009 Cyklokroužek Český Krumlov CZE U11m
LÁCHA Adam 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15m
LÁCHOVÁ Dita 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
MÁNKOVÁ Emma 2008 CS Specialized Junior MTB team CZE U13w
MIKLASOVÁ Eliška 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
NÁGR Ondřej 2007 Cycling Academy Tábor CZE U13m
NÁGR Vít 2010 Cycling Academy Tábor CZE U11m
NOVÁK Matěj 2009 Rychlý šípy Strakonice CZE U11m
PAZOUREK Tadeáš 2009 Cycling Academy Tábor CZE U11m
PAZOUREK Tadeáš 2009 Cycling Academy Tábor CZE U11m
PAZOURKOVÁ Vilma 2011 Cycling Academy Tábor CZE U9w
PRESL Daniel 2009 Bike Klub Vimperk CZE U11m
RUZIKA Denny 2009 RSC Waldkirchen GER U11m
ŘÍDKÝ Michal 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
ŠÍSL Bořek 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
ŠÍSLOVÁ Barbora 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
TERŠ Daniel 2008 Bike club Vimperk CZE U13m
TICHÝ Kryštof 2009 Cyklokroužek Český Krumlov CZE U11m
TICHÝ Tadeáš 2011 Cyklokroužek Český Krumlov CZE U9m
VANĚK Michal 2012 PRODOLI RACING TEAM CZE U9m
VAVERKA Matyáš 2009 Čistý sport CZE U11m
VIKTORA Michal 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
12

 

 
© 2019 LYKO klub Prachatice, created by SportSoft