1. závod Šumavského poháru MTB 2019


  • 14.04.2019
  • Vimperk
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorie
ALTENSTRASSER Leonie 2005 RSC Waldkirchen GER U15w
BAJČÍKOVÁ Rozálie 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
BEYEROVÁ Kateřina 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
BLÁHA Matěj 2011 Vimperk CZE U9m
BLÁHA Tomáš 2006 Vimperk CZE U15m
BLAŽEK Martin 2006 Bike klub CZE U15m
BLÖCHL Julian 2007 Rad Club Ilztal GER U13m
BÖHM Jan 2006 CS Specialized Junior MTB Team CZE U15m
BRANDL Nico 2009 RSV Grafenau/MTB Team GER U11m
BRANDL Timo 2006 RSV Grafenau/MTB Team GER U15m
BRANDOVÁ Beata 2011 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U9w
BRAUMANDL Marcel 2001 RSV Grafenau/MTB-Team GER U19m
BURSA Jan 2011 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
ČTVRTNÍK František 2008 Bike Klub Vimperk CZE U13m
DINKA Miroslav 2012 Cyklokroužek Český Krumlov CZE U9m
DOSTÁL Martin 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
DOSTÁL Václav 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
DOSTÁLOVÁ Anna 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
DOSTÁLOVÁ Lucie 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
DRÁBEK Tom 2013 BB Racing CZE U7m
DRÁBKOVÁ Nela 2011 Čistý sport kids racing team CZE U9w
DRHA Tadeáš 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U19m
DRHOVÁ Berenika 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
DUSCHL Stefan 1970 SV Kumreut GER MAST
DUŠÁK Martin 2002 CS Specialized Junior MTB team CZE U19m
DUŠKOVÁ Adéla 2008 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13w
EICHINGER Jan 2004 RSV Grafenau/ MTB Team GER U17m
FISCH Jonas 2009 Radclub Ilztal GER U11m
FISCH Louis 2013 Radclub Ilztal GER U7m
HANÁK Jakub 2002 ČS Specialized Junior MTB team CZE U19m
HAUSMANN Josef 2010 Radclub Ilztal GER U11m
HAUSMANN Xaver 2008 Radclub Ilztal GER U13m
HERINK Lukáš 2010 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U11m
HERINK Václav 2010 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U11m
HODINOVÁ Nicol 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
HOIS Johanna 2011 RSC Waldkirchen GER U9w
HONSA Antonín 2003 Česká spořitelna speciazlized junior mtb team CZE U17m
HORKÁ Veronika 2007 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13w
HOSEK Jolana 2011 judo-landsberg GER U9w
HRBEK Jiří 2009 Biketime Bulls Písek CZE U11m
HRBKOVÁ Tereza 2012 Biketime Bulls Písku CZE U9w
HRDINOVÁ Anna 2007 Cycling Academy Tábor CZE U13w
HRONEK Jaroslav 2007 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13m
HRONKOVÁ Tereza 2011 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U9w
CHALUPNÝ David 2005 Čs specialized junior MTB team Vimperk CZE U15m
JAROSCH Hannah 2010 RSC Waldkirchen GER U11w
JAROSCH Leander 2012 RSC Waldkirchen GER U9m
JAROŠ Nikola 2007 Čistý sport kids racing team CZE U13m
JAROŠOVÁ Emílie 2009 Čistý sport kids racing team CZE U11w
123

 

 
© 2019 Bike klub Vimperk, created by SportSoft