Šumavský pohár MTB 2019
Úvod
|
Oficiální stránky
|
Ročník 2018
|
Ročník 2017
|
Ročník 2016
|
Ročník 2015
|
Ročník 2014
|
Ročník 2013
|
Ročník 2012
Průběžné pořadí po kategoriích
U9M - NÁBOR HOŠI (2011-2012)
U9W - NÁBOR DÍVKY (2011-2012)
U11M - PŘEDŽÁCI (2009-2010)
U11W - PŘEDŽÁKYNĚ (2009-2010)
U13M - MLADŠÍ ŽÁCI (2007-2008)
U13W - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ (2007-2008)
U15M - STARŠÍ ŽÁCI (2005-2006)
U15W - STARŠÍ ŽÁKYNĚ (2005-2006)
U17M - KADETI (2003-2004)
U17W - KADETKY (2003-2004)
U19M - JUNIOŘI (2001-2002)
U19W - JUNIORKY (2001-2002)
Jméno:
U9M - NÁBOR HOŠI (2011-2012)
Pořadí
Jméno
Ročník
Stát
Klub
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Celkem
1.
BURSA Jan
2011
CZE
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
20
20
20
17
15
17
94
Detail
2.
TICHÝ Tadeáš
2011
CZE
Cyklokroužek Český Krumlov
17
17
15
15
11
---
75
Detail
3.
SAJFRÍD Ondřej
2011
CZE
SKI Klub Písek
---
---
17
20
13
20
70
Detail
4.
DINKA Miroslav
2012
CZE
Cyklokroužek Český Krumlov
15
13
13
13
9
15
69
Detail
5.
VANĚK Michal
2012
CZE
CK Jihočeské naděje
13
11
9
9
5
13
55
Detail
6.
MACORLÍK David
2011
CZE
Svatá Maří
11
---
11
11
---
---
33
Detail
7.
JAROSCH Leander
2012
GER
RSC Waldkirchen
5
4
---
---
4
11
24
Detail
8.
TÄMMERICH Nico
2012
GER
TSV Heimenkirch
---
15
---
---
7
---
22
Detail
9.
HÜCKMANN Aaron
2011
CZE
Team Icehouse Bayreuth e.V.
---
---
---
---
20
---
20
Detail
10.
MEIER Malte
2011
CZE
TSV Kösching / Team Andy Green
---
---
---
---
17
---
17
Detail
11.
WILHELM Noah
2011
AUT
Radclub Ilztal
9
5
---
---
---
---
14
Detail
12.
POXLEITNER Paul
2011
GER
RSC Waldkirchen
---
9
---
---
---
---
9
Detail
13.
FUCHS Emil
2012
GER
RSC Waldkirchen
---
7
---
---
---
---
7
Detail
14.
BLÁHA Matěj
2011
CZE
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
7
---
---
---
---
---
7
Detail
15.
VAŠÍČEK David
2012
CZE
Strunkovice
---
---
---
7
---
---
7
Detail
16.
ADAM Matěj
2011
CZE
SKI Klub Písek
---
---
7
---
---
---
7
Detail
17.
ŠANDERA Ondřej
2012
CZE
Kovocosi na Kleti
---
---
5
---
---
---
5
Detail
18.
SAMEK Šimon
2012
CZE
Ski klub Šumava
4
---
---
---
---
---
4
Detail
19.
MEINDL Johannes
2011
CZE
RSV Grafenau
---
---
---
---
3
---
3
Detail
20.
SCHRECK Elias
2012
GER
RSC Waldkirchen
---
3
---
---
---
---
3
Detail
21.
THÜR Willi
2012
GER
RSC Waldkirchen
---
2
---
---
---
---
2
Detail
22.
LOHER Timo
2012
AUT
Radclub Ilztal
---
1
---
---
---
---
1
Detail
Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na
jcp-mtb@sportsoft.cz
.
© 2019
Šumavský pohár MTB
, created by
SportSoft