2. závod Šumavského poháru MTB 2020


  • 06.06.2020
  • Prachatice – areál DM SPgŠ
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorie
BĚLOHLAVOVÁ Michaela 2001 GS cyklo team Jistebnice CZE Z
BEYEROVÁ Kateřina 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
BÖHM Jan 2006 Rouvy Specialized Cycling Team CZE U15m
BOŘÁNKOVÁ Lucie 2007 Akademie Cyklistických Sportů CZE U15w
BRANDOVÁ Beata 2011 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U11w
BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
CERMANOVA Antonie 2008 Author team Stupno CZE U13w
CERMANOVA Antonie 2008 Author team Stupno CZE U13w
DINKA Miroslav 2012 Cyklokroužek Český Krumlov CZE U9m
DOSTÁL Martin 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
DOSTÁL Václav 2003 ČEZ cyklo team Tábor CZE U19m
DOSTÁLOVÁ Anna 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
DOSTÁLOVÁ Lucie 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U19w
DRÁBEK Tom 2013 Čistý sport kids racing team CZE U9m
DRÁBKOVÁ Nela 2011 Čistý sport kids racing team CZE U11w
DRHOVÁ Berenika 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
DUŠÁK Martin 2002 Rouvy Specialized Cycling Team CZE U19m
DUŠKOVÁ Adéla 2008 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13w
FOUSKOVÁ Veronika 2012 Bike Team Nové Město na Moravě CZE U9w
GRUBER Tobiáš 2015 CK Sport Beran Chrást CZE U7m
GRUBEROVÁ Natálie 2012 CK Sport Beran Chrást CZE U9w
HERINK Lukáš 2010 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U11m
HERINK Václav 2010 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U11m
HODINOVÁ Nicol 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
HODLOVÁ Nikola 2005 ČEZ Cyklo Team Tábor CZE U17w
HOLUB Filip 2003 GT OPPORTUNITY BRNO CZE U19m
HORKÁ Veronika 2007 Kola-bbm CZE U15w
HORN Josef 2010 Akademie cyklistických sportů CZE U11m
HORNOVÁ Františka 2012 Akademie cyklistických sportů CZE U9w
HRABÝ Michal 1971 JIKO Čácha sušice CZE MAST
HRBEK Jiří 2009 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13m
HRBKOVÁ Tereza 2012 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U9w
HRDINA Adam 2008 Klatovy CZE U13m
HRDINOVÁ Anna 2007 Cycling Academy Tábor CZE U15w
HRONEK Jaroslav 2007 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U15m
HRONKOVÁ Tereza 2011 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U11w
HURDA Bartoloměj 2008 kola-bbm.cz CZE U13m
CHALUPNÝ David 2005 ROUVY Specialized Cycling Team Vimperk CZE U17m
IGLER Tobiáš 2012 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
JANŮ Tomáš 2009 Bike puzzle team CZE U13m
JAVORSKÝ Filip 2013 CK Jihočeské naděje CZE U9m
JEDLIČKOVÁ Anička 2013 Vimperk CZE U9w
JELÍNEK Lukáš 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
JŮNOVÁ Nela 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
KACHLÍK Adam 2009 Cycling Academy Tábor CZE U13m
KOCUM Martin 2011 TJ Tatran Železná Ruda CZE U11m
KOŘENSKÝ Jan 2009 Cycling Academy Tábor CZE U13m
KOŠŤÁL Tomáš 2002 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U19m
KOTLÍNOVÁ Hana 2008 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13w
KOUTKOVÁ Aneta 2008 Bike team Nové město na Moravě CZE U13w
123

 

 
© 2020 LYKO klub Prachatice, created by SportSoft