6. závod Šumavského poháru MTB 2019


  • 13.07.2019
  • Zadov
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorie
ALTENSTRASSER Leonie 2005 RSC Waldkirchen GER U15w
BAAROVÁ Petra 1998 Cyklosport Pit Stop Klatovy CZE Z
BABKA Jaroslav 1983 Jiko Čácha Sušice CZE MH
BEYEROVÁ Kateřina 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
BLÁHA Vojtěch 2003 SK Velo Praha CZE U17m
BLAZEK Ales 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team CZE U13m
BLÖCHL Julian 2007 Rad Club Ilztal GER U13m
BÖHM Jan 2006 CS Specialized Junior MTB Team CZE U15m
BOŘÁNKOVÁ Lucie 2007 AC SPARTA PRAHA CZE U13w
BRANDL Nico 2009 RSV Grafenau/MTB Team GER U11m
BRANDL Timo 2006 RSV Grafenau/MTB Team GER U15m
BRANDOVÁ Beata 2011 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U9w
BRAUMANDL Marcel 2001 RSV Grafenau / MTB Team GER U19m
BURSA Jan 2011 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
BZONEK David 2009 MTB Union Club Koppl AUT U11m
CUPAL Jakub 1975 praha CZE MAST
ČERNÝ Patrik 2004 SK Velo Praha CZE U17m
DINKA Miroslav 2012 Cyklokroužek Český Krumlov CZE U9m
DOSTÁL Martin 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
DOSTÁL Václav 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
DOSTÁLOVÁ Anna 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
DOSTÁLOVÁ Lucie 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
DRÁBEK Tom 2013 BB racing Čerčany CZE U7m
DRÁBKOVÁ Nela 2011 Čistý sport CZE U9w
DRHA Tadeáš 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U19m
DRHOVÁ Berenika 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
DUŠÁK Martin 2002 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM CZE U19m
DUŠKOVÁ Adéla 2008 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13w
DVOŘÁKOVÁ Barbora 2006 Hiero racing team CZE U15w
GROH Daniel 2005 Author Team Stupno CZE U15m
GROH Tobiáš 2013 Author Team Stupno CZE U7m
GROHOVÁ Lucie 2008 Author Team Stupno CZE U13w
HANÁK Jakub 2002 ČS Specialized Junior MTB team CZE U19m
HAUSMANN Josef 2010 Radclub Ilztal GER U11m
HAUSMANN Xaver 2008 Radclub Ilztal GER U13m
HAVELKA Matěj 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM CZE U13m
HAVELKOVÁ Anna 2007 Hiero racing team CZE U13w
HENDRICH Daniel maximus 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín CZE U13m
HIKLOVÁ Kateřina 2009 Kosmosbikes Mladá Boleslav CZE U11m
HLADÍK Adam 2005 Prag CZE U15m
HODINOVÁ Nicol 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
HORKÁ Veronika 2007 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13w
HORN Josef 2010 AC SPARTA PRAHA CZE U11m
HORNOVÁ Františka 2012 AC SPARTA PRAHA CZE U9w
HRBEK Jiří 2009 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U11m
HRBKOVÁ Tereza 2012 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U9w
HRDINOVÁ Anna 2007 Cycling Academy Tábor CZE U13w
HRONEK Jaroslav 2007 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13m
HRONKOVÁ Tereza 2011 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U9w
1234

 

 
© 2019 Česká unie sportu, Bike klub Vimperk, created by SportSoft