1. závod Šumavského poháru MTB 2020


  • 30.05.2020 - 31.05.2020
  • Zadov Churáňov
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorieStav platby
BARTH Matěj 2004 MS BIKE RACING CZE U17m zaplaceno
BERNÁT Adam 2005 Dukla Praha CZE U17m zaplaceno
BEYEROVÁ Kateřina 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w zaplaceno
BLÁHA Tomáš 2009 České Budějovice CZE U13m zaplaceno
BLÁHA Vojtěch 2003 SK Velo Praha CZE U19m zaplaceno
BLAHOUT Jonáš 2008 Dukla Praha CZE U13m zaplaceno
BLECHOVA Barbora 2011 Author team Stupno CZE U11w zaplaceno
BÖHM Jan 2006 Rouvy Specialized Cycling Team CZE U15m zaplaceno
BOŘÁNKOVÁ Lucie 2007 Akademie Cyklistických Sportů z.s. CZE U15w zaplaceno
BRABCOVÁ Andrea 2011 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV CZE U11w zaplaceno
BRABEC Adam 2005 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV CZE U17m zaplaceno
BRABEC Šimon 2007 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV CZE U15m zaplaceno
BRADÁČ Michal 2010 DUKLA Praha CZE U11m zaplaceno
BRANDOVÁ Beata 2011 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U11w zaplaceno
BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m zaplaceno
CERMANOVA Antonie 2008 Author team Stupno CZE U13w zaplaceno
CINK Ondřej 1990 Kross Racing Team CZE MEL zaplaceno
CVIKLOVÁ Tereza 2014 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV CZE U7w zaplaceno
CZECZINKAROVÁ Jana 1997 Li Mistral cycling CZE Z zaplaceno
ČÁBELICKÁ Jitka 1990 GAPP System - KOLOFIX MTB racing team CZE Z zaplaceno
ČÁSLAVSKÝ Matěj 2003 MS BIKE ACADEMY CZE U19m zaplaceno
ČÁSLAVSKÝ Petr 2009 MS BIKE ACADEMY CZE U13m zaplaceno
ČERNÝ Patrik 2004 SK Velo Praha CZE U17m zaplaceno
ČTVRTNÍK František 2008 Bike Klub CZE U13m zaplaceno
DĚTÁK Mikuláš 2007 Adastra cycling team CZE U15m zaplaceno
DINGA Jan 2010 Adastra Cycling Team CZE U11m zaplaceno
DINGOVÁ Anna 2006 Adastra Cycling team CZE U15w zaplaceno
DINKA Miroslav 2012 Český Krumlov CZE U9m zaplaceno
DLASKOVÁ Vanda 2005 Auto Škoda Mladá Boleslav CZE U17w zaplaceno
DOSTÁL Martin 2016 Akademie Cyklistických Sportů z.s. CZE U7m zaplaceno
DOSTÁL Václav 2003 ČEZ cyklo team Tábor CZE U19m zaplaceno
DOSTÁLOVÁ Andrea 2014 Akademie Cyklistických Sportů z.s. CZE U7w zaplaceno
DOSTÁLOVÁ Anna 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w zaplaceno
DOSTÁLOVÁ Lucie 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U19w zaplaceno
DRÁBEK Tom 2013 Čistý sport kids racing team CZE U9m zaplaceno
DRÁBKOVÁ Nela 2011 Čistý sport kids racing team CZE U11w zaplaceno
DRAGOUN Václav 2005 Copr TJ Přeštice CZE U17m zaplaceno
DRBOHLAVOVÁ Eliška 2003 KC Kooperativa Jablonec nad Nisou CZE U19w zaplaceno
DRHOVÁ Berenika 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w zaplaceno
DUŠÁK Martin 2002 ROUVY Specialized Cycling Team CZE U19m zaplaceno
DUŠÁK Martin 2002 Rouvy Specialized Cycling Team CZE U19m v procesu
DUŠKOVÁ Adéla 2008 SK BIKETIME BULLS PÍSEK CZE U13w zaplaceno
ELBADRI Jakub 2005 IVAR CS AUTHOR TEAM CZE U17m zaplaceno
FALTÝNEK Jan 2006 ČEZ Cyklo Team Tábor CZE U15m zaplaceno
FALTYS Pavel 2015 Adastra Cycling Team CZE U7m zaplaceno
FALTYS Pavel 1979 Adastra Cycling team CZE MAST zaplaceno
FALTYSOVÁ Nela 2008 ADASTRA Cycling Team CZE U13w zaplaceno
FIALA Matyaš 2003 ČEZ CT Tábor CZE U19m zaplaceno
FILIP Jáchym 2012 TJ Tatran Železná Ruda z.s. CZE U9m zaplaceno
FOLTYNOVÁ Adéla 2004 MS BIKE ACADEMY racing CZE U17w zaplaceno
1234567

 

 
© 2020 Česká unie sportu, Bike klub Vimperk, created by SportSoft