Šumavský pohár MTB 2018
Úvod
|
Oficiální stránky
|
Ročník 2017
|
Ročník 2016
|
Ročník 2015
|
Ročník 2014
|
Ročník 2013
|
Ročník 2012
Průběžné pořadí po kategoriích
U9M - NÁBOR HOŠI (2010-2011)
U9W - NÁBOR DÍVKY (2010-2011)
U11M - PŘEDŽÁCI (2008-2009)
U11W - PŘEDŽÁKYNĚ (2008-2009)
U13M - MLADŠÍ ŽÁCI (2006-2007)
U13W - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ (2006-2007)
U15M - STARŠÍ ŽÁCI (2004-2005)
U15W - STARŠÍ ŽÁKYNĚ (2004-2005)
U17M - KADETI (2002-2003)
U17W - KADETKY (2002-2003)
U19M - JUNIOŘI (2000-2001)
U19W - JUNIORKY (2000-2001)
Jméno:
U9M - NÁBOR HOŠI (2010-2011)
Pořadí
Jméno
Ročník
Stát
Klub
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
Celkem
1.
VIKTORA Michal
2010
CZE
LYKO KLUB PRACHATICE
20
20
20
20
---
20
20
120
Detail
2.
MAKOVEC Dominik
2010
CZE
Cyklosport - Pitstop.cz
---
15
---
17
20
17
15
84
Detail
3.
JELÍNEK Lukáš
2010
CZE
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
17
13
15
15
---
---
13
73
Detail
4.
HAUSMANN Josef
2010
GER
RCI
15
11
---
13
---
15
---
54
Detail
5.
IGLER Jan
2010
CZE
13
9
13
---
2
7
---
44
Detail
6.
SAJFRÍD Ondřej
2011
CZE
Strakonice
---
---
---
9
11
5
11
36
Detail
7.
ŠALANDA Adam
2010
CZE
PATRY CYCLING TEAM Třešť
---
17
17
---
---
---
---
34
Detail
8.
HORN Josef
2010
CZE
AC SPARTA PRAHA junior cycling
---
---
---
13
---
---
17
30
Detail
9.
RAAB Niklas
2010
GER
RSV Grafenau
9
---
---
7
---
13
---
29
Detail
10.
BURSA Jan
2011
CZE
LYKO KLUB PRACHATICE
5
4
7
4
4
3
4
28
Detail
11.
KOLAFA Jan
2010
CZE
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
---
7
---
5
15
---
---
27
Detail
12.
NOWOTNI Gabriel
2010
GER
RSC Waldkirchen
11
---
---
---
---
9
---
20
Detail
13.
PITEL Ondřej
2010
CZE
Klatovy
---
---
---
---
17
---
---
17
Detail
14.
VOŠALÍK Vojtěch
2010
CZE
cyklokroužek Český Krumlov
---
5
11
---
---
---
---
16
Detail
15.
ŘÍDKÝ Michal
2010
CZE
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
---
2
4
3
---
---
7
16
Detail
16.
TICHÝ Tadeáš
2011
CZE
0
1
9
0
5
0
---
15
Detail
17.
KURZ Maximilian
2010
GER
RSC Waldkirchen
7
3
---
2
---
2
---
14
Detail
18.
HERINK Lukáš
2011
CZE
Biketime Bulls Písek
---
---
---
---
13
---
---
13
Detail
19.
VLASATÝ Vojta
2011
CZE
Biketime Bulls Písek
---
---
---
---
7
---
5
12
Detail
20.
SKOPEK Patrik
2011
CZE
Author Team Stupno
---
---
---
---
---
11
---
11
Detail
21.
HERINK Václav
2011
CZE
Biketime Bulls Písek
---
---
---
---
9
---
---
9
Detail
22.
STRAKATÝ Šimon
2010
CZE
Dukla Praha
---
---
---
---
---
---
9
9
Detail
23.
MARKOVEC Tadeáš
2010
CZE
---
---
5
---
---
---
---
5
Detail
24.
KINATEDER Tom
2010
GER
RSC Waldkirchen
4
---
---
---
---
---
---
4
Detail
25.
SVOBODA Jakub
2021
CZE
---
---
---
---
---
4
---
4
Detail
26.
KLEIN Adam
2010
CZE
LYKO klub Prachatice
---
0
2
1
0
---
---
3
Detail
27.
KVÁŠ Dominik
2010
CZE
---
---
3
---
---
---
---
3
Detail
28.
MATÁSEK Jakub
2011
CZE
Biketime Bulls Písek
---
---
---
---
3
---
---
3
Detail
29.
Florian Kohl
2010
GER
RSC Waldkirchen
3
---
---
---
---
---
---
3
Detail
30.
KŘÍŽ David
2010
CZE
SAC Dolní Hrachovice
---
---
---
---
---
---
3
3
Detail
31.
GRASSL Moritz
2010
GER
RSC Waldkirchen
2
---
---
---
---
---
---
2
Detail
32.
SAPÁK Antonín
2011
CZE
LYKO klub Prachatice
---
---
---
---
---
---
2
2
Detail
33.
SCHICHL Konstantin
2010
GER
RSC Waldkirchen
1
---
---
---
---
0
---
1
Detail
34.
ADAM Matěj
2011
CZE
SKI Klub Písek
---
0
---
---
1
---
---
1
Detail
35.
VACLAVIK Jakub
2010
CZE
LYKO KLUB PRACHATICE
---
---
---
---
---
1
---
1
Detail
36.
SAMMER Johannes
2010
GER
RSC Grafenau
---
---
---
---
---
0
---
0
Detail
37.
FRIEDL Niklas
2010
GER
RSV Grafenau MTB Team
---
---
---
---
---
0
---
0
Detail
38.
SCHUH Maximilian
2011
GER
RSC Waldkirchen
0
---
---
---
---
---
---
0
Detail
39.
GEIER Johannes
2011
GER
RSC Waldkirchen
0
---
---
---
---
---
---
0
Detail
40.
ASCHER Niklas
2011
GER
RSC Waldkirchen
0
---
---
---
---
---
---
0
Detail
41.
ECKERL Matthias
2010
GER
RSC Waldkirchen
0
---
---
---
---
---
---
0
Detail
42.
SEMKEN Tim
2011
GER
RSC Waldkirchen
0
---
---
---
---
---
---
0
Detail
43.
CHOD Samuel
2011
CZE
MTB Ježíkov Horaždovice
---
---
---
0
---
---
---
0
Detail
44.
JIROUŠ Viktor
2011
CZE
Bikefactory Strakonice
---
---
---
0
---
---
---
0
Detail
45.
MŽIGOD Jan
2011
CZE
Zdíkov
---
---
---
0
---
---
---
0
Detail
46.
NEJEDLÝ Jan
2010
CZE
SKI Klub Písek
---
0
---
---
---
---
---
0
Detail
47.
KRAFT David
2011
CZE
České Budějovice
---
0
---
---
---
---
---
0
Detail
Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na
jcp-mtb@sportsoft.cz
.
© 2018
Šumavský pohár MTB
, created by
SportSoft