4. závod Šumavského poháru MTB 2018


  • 10.06.2018
  • Zadov
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorie
ALTENSTRASSER Leonie 2005 RSC Waldkirchen GER U15w
BAJČÍKOVÁ Rozálie 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
BARTOŠOVÁ Kateřina 2008 GO-RIDERS Písek CZE U11w
BENDOVÁ Eliška 2012 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U7w
BEYEROVÁ Kateřina 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
BLÖCHL Julian 2007 Radclub Ilztal GER U13m
BÖHM Jan 2006 CS Specialized Junior MTB Team CZE U13m
BOŘÁNKOVÁ Lucie 2007 Cyklosport Pit-stop CZE U13w
BRANDL Nico 2009 RSV Grafenau/MTB Team GER U11m
BRANDL Timo 2006 RSV Grafenau/MTB Team GER U13m
BRAUMANDL Marcel 2001 RSV Grafenau/MTB-Team GER U19m
BURSA Jan 2011 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
CIROK Daniel 2009 Český Krumlov CZE U11m
ČERNOHORSKÁ Jitka 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
ČTVRTNÍK František 2008 Outdoor Kids CZE U11m
DOLEŽAL Šimon 2008 Skiklub Písek CZE U11m
DOSTÁL Martin 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
DOSTÁL Václav 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
DOSTÁLOVÁ Anna 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
DOSTÁLOVÁ Lucie 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
DRBOHLAVOVÁ Eliška 2003 Bikeclinic Junior Team CZE U17w
DRHA Tadeáš 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
DRHOVÁ Berenika 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
DUSCHL Stefan 1970 Kumreut GER MAST
DVORAK Petr 1974 Velo club Cirkl CZE MAST
EGGER Emil 1999 Waldkirchen GER MEL
EICHINGER Jan 2004 RSV Grafenau GER U15m
FIEDLER Zdeněk 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
HAUSMANN Josef 2010 RCI Hutthurm GER U9m
HAUSMANN Xaver 2008 RCI Hutthurm GER U11m
HODINOVÁ Nicol 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
HODLOVÁ Nikola 2005 Cyklosport - Pitstop.cz CZE U15w
HOFFMANN Maximilian 1989 Waldkirchen GER MEL
HORN Josef 2010 AC SPARTA PRAHA junior cycling CZE U9m
HORNOVÁ Františka 2012 AC SPARTA PRAHA junior cycling CZE U7w
HÜTTINGER Felix 2009 Ski & Bike Deggendorf GER U11m
HÜTTINGER Philip 2006 Ski & Bike Deggendorf GER U13m
CHALUPNÝ David 2005 ČS Specialized Junior MTB team CZE U15m
IGLER Tobiáš 2012 Prachatice CZE U7m
IGLER Jan 2010 Prachatice CZE U9m
JAROSCH Hannah 2010 RSC Waldkirchen GER U9w
JELÍNEK Lukáš 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
JELÍNKOVÁ Tereza 2007 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
JIROUŠ Samuel 2000 ČS mtb CZE U19m
JIROUŠ Vincent 2008 Stachy CZE U11m
JIROUŠ Samuel 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM CZE U19m
JOHÁNEK Dalibor 2005 Cyklosport Pit Stop CZE U15m
KAŠÁK Véna 1979 Sport-Bike CZE MH
KLACKOVÁ Kamila 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
123

 

 
© 2018 Česká unie sportu, Bike klub Vimperk , created by SportSoft