3. závod Šumavského poháru MTB 2017


  • 07.05.2017
  • Čkyně
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorie
ALTENSTRASSER Leonie 2005 RSC Waldkirchen GER U13w
ANETZBERGER Benedikt 2007 SC Jochenstein GER U11m
BAHLMANN Jonas 2002 RSC- Tittling GER U17m
BAJČÍKOVÁ Rozálie 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
BARTOŠOVÁ Kateřina 2008 Junior Cycling Project Team CZE U11w
BARZ-HEROLD Michaela 1985 GESUNDHEITSPARK Dreiländereck GER Z
BEYEROVÁ Kateřina 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
BILLMEIER Jonas 2002 MTB-Team-Böbrach GER U17m
BLÖCHL Julian 2007 Rad Club ilztal GER U11m
BRANDL Nico 2009 RSV Grafenau GER U9m
BRANDL Timo 2006 RSV Grafenau /MTB Team GER U13m
BRAUMANDL Marcel 2001 RSV Grafenau /MTB Team GER U17m
BUCHTA David 2012 Outdoor Kids Čkyně CZE U7m
BURSA Jan 2011 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U7m
BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
ČERNOHORSKÁ Jitka 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
ČTVRTNÍK František 2008 Outdoor Kids Čkyně CZE U11m
DOSTÁL Martin 2008 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U11m
DOSTÁL Martin 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
DOSTÁL Václav 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15m
DOSTÁL Václav 2003 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U15m
DOSTÁLOVÁ Anna 2005 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U13w
DOSTÁLOVÁ Anna 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
DRHA Tadeáš 2002 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U17m
DRHA Tadeáš 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
DUŠÁK Martin 2002 ČS Specialized junior MTB team CZE U17m
EGGER Emil 1999 RSC-Waldkirchen/Stieglbauer Racingteam GER U19m
EICHINGER Jan 2004 RSV Grafenau /MTB Team GER U15m
FIEDLER Zdeněk 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
FREUND Eva 2000 Sportivo St. Englmar, Stieglbauer Racing Team GER U19w
HALUŠKA Matěj 2008 Junior cycling project team CZE U11m
HANZAL Hynek 2009 outdoor kids CZE U9m
HAUSMANN Xaver 2008 RCI Hutthurm GER U11m
HAVLOVÁ Barbora 2011 Outdoor kids Čkyně CZE U7w
HAVLOVÁ Emma 2008 Outdoor kids Čkyně CZE U11w
HERINK Lukáš 2010 Biketime bulls Písek CZE U9m
HERINK Václav 2010 Biketime bulls Písek CZE U9m
HODINOVÁ Nicol 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
HOFFMANN Maximilian 1989 RSC-Waldkirchen/Stieglbauer Racingteam GER MEL
HONSA Antonín 2003 Česká spořitelna Specialized Junior MTB team CZE U15m
HORKÁ Veronika 2007 Junior Cycling Project Team CZE U11w
HRBEK Jiří 2009 Biketime Bulls Písek CZE U9m
HRBEK Jiří 2009 Písek CZE U9m
HRBKOVÁ Tereza 2012 Biketima Bulls Písek CZE U7w
HRONEK Jaroslav 2007 Biketime bulls Písek CZE U11m
HRONKOVÁ Klára 2003 Biketime bulls Písek CZE U15w
HRONKOVÁ Tereza 2011 Biketime bulls Písek CZE U7w
HUBR Jan 1984 SK Cyklo Macner Strakonice CZE MH
HÜTTINGER Felix 2009 Ski & Bike Deggendorf GER U9m
HÜTTINGER Philip 2006 Ski & Bike Deggendorf GER U13m
123

 

 
© 2017 Outdoor Kids Čkyně, created by SportSoft