Šumavský pohár MTB 2018


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

U9M - NÁBOR HOŠI (2010-2011)

PořadíJménoRočníkStátKlub#1#2#3#4#5#6#7Celkem 
1. VIKTORA Michal2010CZE LYKO KLUB PRACHATICE202020------------60 Detail
2. IGLER Jan2010CZE  13913------------35 Detail
3. ŠALANDA Adam2010CZE PATRY CYCLING TEAM Třešť---1717------------34 Detail
4. JELÍNEK Lukáš2010CZE LYKO KLUB PRACHATICE z.s.---1315------------28 Detail
5. HAUSMANN Josef2010GER RCI1511---------------26 Detail
6. JELÁNEK Lukáš2010CZELYKO KLUB PRACHATICE17------------------17 Detail
7. BURSA Jan2011CZE LYKO KLUB PRACHATICE547------------16 Detail
8. VOŠALÍK Vojtěch2010CZE cyklokroužek Český Krumlov---511------------16 Detail
9. MAKOVEC Dominik2010CZE Cyklosport - Pitstop.cz---15---------------15 Detail
10. NOWOTNI Gabriel2010GERRSC Waldkirchen11------------------11 Detail
11. TICHÝ Tadeáš2011CZE  019------------10 Detail
12. KURZ Maximilian2010GER RSC Waldkirchen73---------------10 Detail
13. RAAB Niklas2010GERRSV Grafenau9------------------9 Detail
14. KOLAFA Jan2010CZE Fischer Ski klub Šumava Vimperk---7---------------7 Detail
15. ŘÍDKÝ Michal2010CZE LYKO KLUB PRACHATICE z.s.---24------------6 Detail
16. MARKOVEC Tadeáš2010CZE  ------5------------5 Detail
17. KINATEDER Tom2010GERRSC Waldkirchen4------------------4 Detail
18. Florian Kohl2010GERRSC Waldkirchen3------------------3 Detail
19. KVÁŠ Dominik2010CZE  ------3------------3 Detail
20. KLEIN Adam2010CZE LYKO klub Prachatice---02------------2 Detail
21. GRASSL Moritz2010GERRSC Waldkirchen2------------------2 Detail
22. SCHICHL Konstantin2010GERRSC Waldkirchen1------------------1 Detail
23. SCHUH Maximilian2011GERRSC Waldkirchen0------------------0 Detail
24. GEIER Johannes2011GERRSC Waldkirchen0------------------0 Detail
25. ASCHER Niklas2011GERRSC Waldkirchen0------------------0 Detail
26. ECKERL Matthias2010GERRSC Waldkirchen0------------------0 Detail
27. SEMKEN Tim2011GERRSC Waldkirchen0------------------0 Detail
28. NEJEDLÝ Jan2010CZE SKI Klub Písek---0---------------0 Detail
29. KRAFT David2011CZE České Budějovice---0---------------0 Detail
30. ADAM Matěj2011CZE SKI Klub Písek---0---------------0 Detail
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na jcp-mtb@sportsoft.cz.

 
© 2018 Šumavský pohár MTB, created by SportSoft