Šumavský pohár MTB 2018


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

U9M - NÁBOR HOŠI (2010-2011)

PořadíJménoRočníkStátKlub#1#2#3#4#5#6#7Celkem 
1. VIKTORA Michal2010CZE LYKO KLUB PRACHATICE20202020---------80 Detail
2. JELÍNEK Lukáš2010CZE LYKO KLUB PRACHATICE z.s.17131515---------60 Detail
3. MAKOVEC Dominik2010CZE Cyklosport - Pitstop.cz---15---1720------52 Detail
4. HAUSMANN Josef2010GER RCI1511---13---------39 Detail
5. IGLER Jan2010CZE  13913---2------37 Detail
6. ŠALANDA Adam2010CZE PATRY CYCLING TEAM Třešť---1717------------34 Detail
7. KOLAFA Jan2010CZE Fischer Ski klub Šumava Vimperk---7---515------27 Detail
8. BURSA Jan2011CZE LYKO KLUB PRACHATICE54744------24 Detail
9. SAJFRÍD Ondřej2011CZE Strakonice---------911------20 Detail
10. PITEL Ondřej2010CZE Klatovy------------17------17 Detail
11. VOŠALÍK Vojtěch2010CZE cyklokroužek Český Krumlov---511------------16 Detail
12. RAAB Niklas2010GER RSV Grafenau9------7---------16 Detail
13. TICHÝ Tadeáš2011CZE  01905------15 Detail
14. HERINK Lukáš2011CZE Biketime Bulls Písek------------13------13 Detail
15. HORN Josef2010CZE AC SPARTA PRAHA junior cycling---------13---------13 Detail
16. KURZ Maximilian2010GER RSC Waldkirchen73---2---------12 Detail
17. NOWOTNI Gabriel2010GERRSC Waldkirchen11------------------11 Detail
18. ŘÍDKÝ Michal2010CZE LYKO KLUB PRACHATICE z.s.---243---------9 Detail
19. HERINK Václav2011CZE Biketime Bulls Písek------------9------9 Detail
20. VLASATÝ Vojta2011CZE Biketime Bulls Písek------------7------7 Detail
21. MARKOVEC Tadeáš2010CZE  ------5------------5 Detail
22. KINATEDER Tom2010GERRSC Waldkirchen4------------------4 Detail
23. KLEIN Adam2010CZE LYKO klub Prachatice---0210------3 Detail
24. KVÁŠ Dominik2010CZE  ------3------------3 Detail
25. MATÁSEK Jakub2011CZE Biketime Bulls Písek------------3------3 Detail
26. Florian Kohl2010GERRSC Waldkirchen3------------------3 Detail
27. GRASSL Moritz2010GERRSC Waldkirchen2------------------2 Detail
28. ADAM Matěj2011CZE SKI Klub Písek---0------1------1 Detail
29. SCHICHL Konstantin2010GERRSC Waldkirchen1------------------1 Detail
30. SCHUH Maximilian2011GERRSC Waldkirchen0------------------0 Detail
31. GEIER Johannes2011GERRSC Waldkirchen0------------------0 Detail
32. ASCHER Niklas2011GERRSC Waldkirchen0------------------0 Detail
33. ECKERL Matthias2010GERRSC Waldkirchen0------------------0 Detail
34. SEMKEN Tim2011GERRSC Waldkirchen0------------------0 Detail
35. NEJEDLÝ Jan2010CZE SKI Klub Písek---0---------------0 Detail
36. KRAFT David2011CZE České Budějovice---0---------------0 Detail
37. CHOD Samuel2011CZE MTB Ježíkov Horaždovice---------0---------0 Detail
38. JIROUŠ Viktor2011CZE Bikefactory Strakonice---------0---------0 Detail
39. MŽIGOD Jan2011CZE Zdíkov---------0---------0 Detail
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na jcp-mtb@sportsoft.cz.

 
© 2018 Šumavský pohár MTB, created by SportSoft