7. závod Šumavského poháru MTB 2017


  • 10.09.2017
  • Prachatice
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorie
BAJČÍKOVÁ Rozálie 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
BARTOŠOVÁ Kateřina 2008 Junior Cycling Project Team CZE U11w
BEYEROVÁ Iveta 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
BEYEROVÁ Kateřina 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
BÖHM Jan 2006 CS Specialized Junior Mtb team CZE U13m
BURSA Jan 2011 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U7m
BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
ČERNOHORSKÁ Jitka 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
ČERNOHORSKÝ Zdeněk 1999 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U19m
ČTVRTNÍK František 2008 Outdoor Kids Čkyně CZE U11m
DOSTÁL Martin 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
DOSTÁL Václav 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15m
DOSTÁLOVÁ Anna 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
DRHA Tadeáš 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
DRHOVÁ Berenika 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
DUŠÁK Martin 2002 Česká Spořitelna Specialized junior MTB Team CZE U17m
FIEDLER Zdeněk 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
HODINOVÁ Nicol 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
HODLOVÁ Nikola 2005 Cyklosport Pit-Stop.cz CZE U13w
HORKÁ Veronika 2007 Junior Cycling Projekt Team CZE U11w
HORN Josef 2010 COPR TJ PŘEŠTICE CZE U9m
HORNOVÁ Františka 2012 COPR TJ PŘEŠTICE CZE U7w
HRABÝ Michal 1971 JIKO čácha Sušice CZE MAST
IGLER Jan 2010 IGI TEAM PRACHATICE CZE U9m
IGLER Tobiáš 2012 IGI TEAM PRACHATICE CZE U7m
JELÍNEK Lukáš 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
JIROUŠ Samuel 2000 Česká spořitelna Specialized junior MTB team CZE U19m
KAŠÁK Véna 1979 Sport-bike CZE MH
KLACKOVÁ Kamila 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
KLACKOVÁ Simona 2009 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
KRUMPOVÁ Helena 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
KŘÍŽ Lukáš 2009 Cyklo kroužek Český Krumlov CZE U9m
LÁCHA Adam 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
LÁCHOVÁ Dita 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
LERACH Erik 1972 MTB Team Boebrach GER MAST
LUKEŠ Jaroslav 2006 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM CZE U13m
MÁNKOVÁ Emma 2008 Outdoor kids Čkyně CZE U11w
MIKLASOVÁ Eliška 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
NÁROVCOVÁ Monika 2005 CS Specialized Junior MTB team CZE U13w
NOVÁK Matěj 2009 Rychlý šípy Strakonice CZE U9m
PILAŘ Patrik 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
ŘÍDKÝ Michal 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
SÁSKA Jan 2002 Česká spořitelna Specialized junior MTB team CZE U17m
SEMERÁD Marek 2012 SRAM MITAS TREK CZE U7m
SEMERÁD Marek 2012 SRAM MITAS TREK CZE U7m
SOVA Ondřej 1981 ALEA sportswear CZE MH
STEINBACH Hynek 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk CZE U11m
STEINBACH Jakub 2005 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM CZE U13m
SZÁBO Miloš 1981 SYMBIO+ BMC CZE MH
ŠÍSL Bořek 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15m
12

 

 
© 2017 LYKO klub Prachatice, created by SportSoft