3. závod Šumavského poháru MTB 2018


  • 20.05.2018
  • Horní Planá
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorie
BAJČÍKOVÁ Rozálie 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
BEYEROVÁ Iveta 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
BEYEROVÁ Kateřina 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
BÖHM Jan 2006 CS Specialized Junior MTB Team CZE U13m
BURSA Jan 2011 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
CIROK Daniel 2009 cyklokroužek Český Krumlov CZE U11m
ČERNOHORSKÁ Jitka 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
ČTVRTNÍK František 2008 Outdoor Kids CZE U11m
DOSTÁL Martin 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
DOSTÁL Václav 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
DOSTÁLOVÁ Anna 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
DOSTÁLOVÁ Lucie 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
DRHA Tadeáš 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
DRHOVÁ Berenika 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
DUŠKOVÁ Adéla 2008 Biketime Bulls Písek CZE U11w
DVORAK Petr 1974 Velo club Cirkl CZE MAST
FIEDLER Zdeněk 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
HODINOVÁ Nicol 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
HORKÁ Veronika 2007 Biketime Bulls Písek CZE U13w
HRBEK Jiří 2009 Písek CZE U11m
HRONEK Jaroslav 2007 Biketime Bulls Písek CZE U13m
HRONKOVÁ Tereza 2011 Biketime Bulls Písek CZE U9w
CHALUPNÝ David 2005 ČS Specialized Junior MTB team CZE U15m
IGLER Jan 2010 Prachatice CZE U9m
IGLER Tobiáš 2012 Prachatice CZE U7m
JELÍNEK Lukáš 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
JELÍNKOVÁ Tereza 2007 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
JIROUŠ Vincent 2008 ČS specialized junior mtb team CZE U11m
KAŠÁK Véna 1979 Sport-Bike CZE MH
KLACKOVÁ Kamila 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
KLACKOVÁ Simona 2009 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
KLEIN Adam 2010 LYKO klub Prachatice CZE U9m
KOŠTÁL Tomáš 2002 Biketime Bulls Písek CZE U17m
KOTLÍNOVÁ Hana 2008 Biketime Bulls Písek CZE U11w
KOTLÍNOVÁ Simona 2003 Biketime Bulls Písek CZE U17w
KRUMPOVÁ Helena 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
LÁCHA Adam 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15m
LÁCHOVÁ Dita 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
MÁNKOVÁ Emma 2008 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk CZE U11w
MIKLASOVÁ Eliška 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
MYŠKA Matěj 2009 Cyklokroužek Český Krumlov CZE U11m
NÁROVCOVÁ Monika 2005 CS Specialized Junior mtb team Vimperk CZE U15w
NOVÁK Jaroslav 2006 CS Specialized Junior MTB Team CZE U13m
NOVÁK Matěj 2009 Rychlý šípy Strakonice CZE U11m
PEŠIČKA Michal 2003 Biketime Bulls Písek CZE U17m
PILAŘ Patrik 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
PŮBALOVÁ Silvie 2010 Bikefactory Strakonice CZE U9w
RAČAN David 2002 ČEZ CYKLOTEAM TÁBOR CZE U17m
ROTHBAUEROVÁ Julie 2012 Biketime Bulls Písek CZE U7w
12

 

 
© 2018 Obec Horní Planá , created by SportSoft