Šumavský pohár MTB 2017


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

U9M - NÁBOR HOŠI (2009-2010)

PořadíJménoRočníkStátKlub#1#2#3#4#5#6#7Celkem 
1. NOVÁK Matěj2009CZE Rychlý šípy Strakonice2020201720------97 Detail
2. BRANDL Nico2009GER RSV Grafenau17171720---------71 Detail
3. TICHÝ Kryštof2009CZECyklokroužek Český Krumlov15---151517------62 Detail
4. IGLER Jan2010CZE  ---20131515---45 Detail
5. HRBEK Jiří2009CZE Biketime Bulls Písek13159------------37 Detail
6. VIKTORA Michal2010CZE LYKOKLUB Prachatice------13------17---30 Detail
7. JELÍNEK Lukáš2010CZE LYKO klub Prachatice71111------------29 Detail
8. KŘÍŽ Lukáš2009CZE Český Krumlov------4---1113---28 Detail
9. HERINK Václav2010CZE Biketime Bulls Písek1173------------21 Detail
10. HÜTTINGER Felix2009GER SKI&BIKE Deggendorf---929---------20 Detail
11. TOTH Zdeněk2009CZE Bike Club Město Touškov---------------20---20 Detail
12. KURZ Maximilian2010GERRSC Waldkirchen53---7---------15 Detail
13. HERINK Lukáš2010CZE Biketime Bulls Písek940------------13 Detail
14. NOWOTNI Gabriel1940GERRSC-Waldkirchen---13---------------13 Detail
15. KOLEŇÁK Lukáš2009CZE Cyklokroužek Český Krumlov------------13------13 Detail
16. PRESL Daniel2009CZE Bike Klub Vimperk2---1---9------12 Detail
17. NOVOTNÝ Lukáš2009CZE ADASTRA Sokol Veltěž---------------11---11 Detail
18. KARDAVA Nikolosi2010GER ---------11---------11 Detail
19. MATÁSEK Jakub2010CZE Biketime Bulls Písek3---0---7------10 Detail
20. MAREK Miki2009CZE Dukla Praha---------------9---9 Detail
21. HORN Josef2010CZE COPR TJ PŘEŠTICE---------------7---7 Detail
22. KŘÍŽ Luděk2009CZE BIKEFACTORY------7------------7 Detail
23. VLASATÝ Vojta2010CZE Biketime Bulls Písek100---4------5 Detail
24. KOHL Florian2010GERRSC-Waldkirchen---5---------------5 Detail
25. PÖSCHL Antonín2009CZE PÖTEAM - RC offroad------5------------5 Detail
26. CIROK Daniel2009CZE Cyklokroužek Český Krumlov------------5------5 Detail
27. MAXERA Filip2009CZE CYKLO Želeč---------------5---5 Detail
28. RAAB Niklas2010GERRSV Grafenau---------5---------5 Detail
29. SCHICHL Konstantin2010GERRSC-Waldkirchen/Stieglbauer Racingteam---0---4---------4 Detail
30. MARKOVEC Tadeáš2010CZE  4------------------4 Detail
31. PÜHRINGER Fabian2009GERSU Schwarzenberg---------3---------3 Detail
32. ANICHOBER Jan2010CZE  ------------3------3 Detail
33. GRASSL Moritz2010GERRSC-Waldkirchen---1---------------1 Detail
34. WEBER Maximilian2009GERRSC-Waldkirchen---0---------------0 Detail
35. KINATEDER Tom2010GERRSC-Waldkirchen---0---------------0 Detail
36. ECKERL Matthias2010GERRSC-Waldkirchen---0---------------0 Detail
37. GEBHARDT Benjamin2009GERRSV Bad Griesbach e.V.---0---------------0 Detail
38. ŠTĚRBA Jan2009CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team------0------------0 Detail
39. HANZAL Hynek2009CZE Outdoor kids------0------------0 Detail
40. MYSLÍK David2010CZE LYKO klub Prachatice------0------------0 Detail
41. PROKŮPEK Jan2010CZE Outdoor kids Čkyně------0------------0 Detail
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na jcp-mtb@sportsoft.cz.

 
© 2017 Šumavský pohár MTB, created by SportSoft