2. závod Šumavského poháru MTB 2018


  • 13.05.2018
  • Nová Pec
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorie
BAČÍK Ondřej 2010 ČS Specialized Junior MTB team CZE U9m
BAJČÍKOVÁ Rozálie 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
BEYEROVÁ Iveta 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
BEYEROVÁ Kateřina 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
BURSA Jan 2011 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
ČERNOHORSKÁ Jitka 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
DOSTÁL Martin 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
DOSTÁL Václav 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
DOSTÁLOVÁ Anna 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
DOSTÁLOVÁ Lucie 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
DRHA Tadeáš 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
DRHOVÁ Berenika 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
FIEDLER Zdeněk 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
HODINOVÁ Nicol 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
CHALUPNÝ David 2005 ČS Specialized Junior MTB team CZE U15m
JELÍNEK Lukáš 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
JELÍNKOVÁ Tereza 2007 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
KLACKOVÁ Kamila 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
KLACKOVÁ Simona 2009 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
KRAFT David 2011 České Budějovice CZE U9m
KRUMPOVÁ Helena 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
LÁCHA Adam 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15m
LÁCHOVÁ Dita 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
MÁNKOVÁ Emma 2008 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk CZE U11w
MIKLASOVÁ Eliška 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
MYŠKA Matěj 2009 Cyklokroužek Český Krumlov CZE U11m
NÁROVCOVÁ Monika 2005 Česká spořitelna Specialized junior MTB team CZE U15w
NOVÁK Matěj 2009 Rychlý šípy Strakonice CZE U11m
PILAŘ Patrik 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
RUZICKA Denny 2009 RSC Waldkirchen GER U11m
ŘÍDKÝ Michal 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
STEINBACH Hynek 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk CZE U13m
STEINBACH Jakub 2005 ČS Specialized Junior Team CZE U15m
ŠALANDA Adam 2010 PATRY CYCLING TEAM Třešť CZE U9m
ŠÍSL Bořek 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15m
ŠÍSLOVÁ Barbora 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
TICHÝ Kryštof 2009 cyklokroužek.cz CZE U11m
TICHÝ Tadeáš 2011 cyklokroužek Český Krumlov CZE U9m
TUHÁCEK Pavel 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
VIKTORA Michal 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
VIKTOROVÁ Nela 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
VONDRÁČEK Jaroslav 2000 ČS Specialized Junior MTB team CZE U19m
VONDRÁČEK Matyáš 2004 ČS Specialized Junior MTB team CZE U15m
WURM Tatjana 2002 RSC-Tittling GER U17w
ŽENÍŠEK Martin 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m

 

 
© 2018 LYKO klub Prachatice, created by SportSoft