6. závod Šumavského poháru MTB 2017


  • 15.07.2017
  • Zadov
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorie
ALINA Adam hugo 2007 CK Slavoj Terezin CZE U11m
ALINA Hugo 1980 CK Slavoj Terezín CZE MH
BAJČÍKOVÁ Rozálie 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
BARTOŠOVÁ Lucie 2008 Junior Cycling Project Team CZE U11w
BEDRNÍK Matěj 2000 ČS Specialized Junior MTB Team CZE U19m
BERNÁT Adam 2005 SK Jiří team Ostrava CZE U13m
BEYEROVÁ Kateřina 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
BÖHM Jan 2006 CS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM CZE U13m
BURSA Jan 2011 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U7m
BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
ČERNÁ Karolína 2006 Dukla Praha CZE U13w
ČERNOHORSKÁ Jitka 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
DOLEŽAL Vladislav 1999 Česká Spořitelna Specialized Junior MTB Team CZE U19m
DOSTÁL Martin 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
DOSTÁL Václav 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15m
DOSTÁLOVÁ Anna 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
DOSTÁLOVÁ Lucie 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
DRHA Tadeáš 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
DRHOVÁ Berenika 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
DUŠÁK Martin 2002 ČS Specialized Junior MTB team CZE U17m
FALTÝNEK Jan 2006 Cyklo Ski Polička CZE U13m
FALTÝNEK Jan 1974 Cyklo Faltýnek CZE MAST
FIEDLER Zdeněk 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
HANZLÍK Jakub 2006 HC Klatovy CZE U13m
HODINOVÁ Nicol 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
HODLOVÁ Nikola 2005 Cyklosport Pit-Stop.cz CZE U13w
HOLUB Martin 1978 Biketime Bulls Písek CZE MH
HONSA František 2000 CS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM CZE U19m
HORKÁ Veronika 2007 Junior Cycling Projekt Team CZE U11w
HORN Josef 2010 COPR TJ PŘEŠTICE CZE U9m
HORNOVÁ Františka 2012 COPR TJ PŘEŠTICE CZE U7w
HOŠEK Adam 2006 ADASTRA Sokol Veltěž CZE U13m
HRABÝ Michal 1971 JIKO Čácha Sušice CZE MAST
HRONKOVÁ Klára 2003 Biketime Bulls Písek CZE U15w
HUDEČEK Jan 2004 TUFO Cyklozákladna Otrokovice CZE U15m
HUDEČKOVÁ Anna 2007 TUFO Cyklozákladna Otrokovice CZE U11w
CHALUPNÝ David 2005 Čs specialized junior MTB team Vimperk CZE U13m
IGLER Jan 2010 IGI TEAM CZE U9m
IGLER Tobias 2012 CZE U7m
JAVOR Jakub 2007 Finančné centrum Team SVK U11m
JELÍNEK Lukáš 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
KAMÍR Ondřej 2002 farma borová CZE U17m
KAŠÁK Véna 1979 Sport-bike CZE MH
KLACKOVÁ Kamila 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
KLACKOVÁ Simona 2009 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
KOBES Lukáš 1996 Symbio+ BMC CZE MEL
KOBES Miroslav 1970 Velosport Domažlice CZE MAST
KOTLÍNOVÁ Simona 2003 Biketime Bulls Písek CZE U15w
KOUBEK Vladimír 1975 Jiko Čácha Sušice CZE MAST
KOUTEK Petr 1973 Štoky CZE MAST
123

 

 
© 2017 Bike klub Vimperk, created by SportSoft