2. závod Šumavského poháru MTB 2018


  • 13.05.2018
  • Nová Pec
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorie
ALTENSTRASSER Leonie 2005 RSC Waldkirchen GER U15w
AUER Julia 1983 Ruhstorf GER Z
BAČÍK Ondřej 2010 ČS Specialized Junior MTB team CZE U9m
BAJČÍKOVÁ Rozálie 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
BARTOŠOVÁ Kateřina 2008 GO-RIDERS Písek CZE U11w
BEYEROVÁ Iveta 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
BEYEROVÁ Kateřina 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
BILLMEIER Jonas 2002 Mtb-Team-Böbrach GER U17m
BLÖCHL Julian 2007 Büchlberg GER U13m
BÖHM Jan 2006 CS Specialized Junior MTB Team CZE U13m
BOŘÁNKOVÁ Lucie 2007 Cyklosport - Pitstop.cz CZE U13w
BOŘÁNKOVÁ Lucie 2007 Cyklosport - Pitstop.cz CZE U13w
BRANDL Nico 2009 RSV Grafenau/MTB Team GER U11m
BRANDL Timo 2006 RSV Grafenau/MTB Team GER U13m
BRAUMANDL Marcel 2001 RSV Grafenau/ MTB-Team GER U19m
BURSA Jan 2011 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
CIROK Daniel 2009 Cyklokroužek Český Krumlov CZE U11m
ČERNOHORSKÁ Jitka 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
ČTVRTNÍK František 2008 Outdoor Kids CZE U11m
DOSTÁL Martin 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
DOSTÁL Václav 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
DOSTÁLOVÁ Anna 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
DOSTÁLOVÁ Lucie 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
DRHA Tadeáš 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
DRHOVÁ Berenika 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
DUSCHL Stefan 1970 SV Kumreut GER MAST
DUŠKOVÁ Adéla 2008 Biketime Bulls Písek CZE U11w
EGGER Emil 1999 Stieglbauer Racingteam/RSC Waldkirchen GER MEL
FIEDLER Zdeněk 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
HAUSMANN Josef 2010 RCI Hutthurm GER U9m
HAUSMANN Xaver 2008 RCI Hutthurm GER U11m
HEROLD Lars 1985 GESUNDHEITSPARK Dreiländereck GER MH
HEß Eva-maria 1988 RSV Grafenau MTB Team GER Z
HODINOVÁ Nicol 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
HODLOVÁ Nikola 2005 Cyklosport - Pitstop.cz CZE U15w
HOFFMANN Maximilian 1989 Stieglbauer Racingteam/RSC Waldkirchen GER MEL
HORKÁ Veronika 2007 Biketime Bulls Písek CZE U13w
HRBEK Jiří 2009 Biketime Bulls Písek CZE U11m
HRONEK Jaroslav 2007 Biketime Bulls Písek CZE U13m
HÜTTINGER Felix 2009 Ski & Bike Deggendorf GER U11m
HÜTTINGER Philip 2006 Ski & Bike Deggendorf GER U13m
CHALUPNÝ David 2005 ČS Specialized Junior MTB team CZE U15m
IGLER Jan 2010 Prachatice CZE U9m
IGLER Tobiáš 2012 Prachatice CZE U7m
JAROSCH Hannah 2010 RSC Waldkirchen GER U9w
JAROSCH Leander 2012 RSC Waldkirchen GER U7m
JELÍNEK Lukáš 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9m
JELÍNKOVÁ Tereza 2007 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
JIROUŠ Vincent 2008 čs specialized junior mtb team CZE U11m
123

 

 
© 2018 LYKO klub Prachatice, created by SportSoft