1. závod Šumavského poháru MTB 2017


  • 30.04.2017
  • Nová Pec
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorie
ALTENSTRASSER Leonie 2005 Rsc Waldkirchen GER U13w
BAHLMANN Jonas 2002 RSC Tittling GER U17m
BAJČÍKOVÁ Rozálie 2010 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U9w
BARTOŠOVÁ Kateřina 2008 Junior Cycling Project Team CZE U11w
BEYEROVÁ Katřina 2006 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U13w
BILLMEIER Jonas 2002 GER U17m
BÖHM Jan 2006 CS Specialized Junior MTB Team Vimperk CZE U13m
BÖHM Laura 2005 RSV Bad Griesbach GER U13w
BRANDL Nico 2009 RSV Grafenau GER U9m
BRANDL Timo 2006 RSV Grafenau / MTB-Team GER U13m
BRAUMANDL Marcel 2001 RSV Grafenau / MTB-Team GER U17m
BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U11m
BURSA Jan 2011 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U7m
ČERNOHORSKÁ Jitka 2002 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U17w
ČTVRTNÍK František 2008 Outdoor Kids Čkyně CZE U11m
DOSTÁL Martin 2008 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U11m
DOSTÁL Václav 2003 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U15m
DOSTÁLOVÁ Anna 2005 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U13w
DOSTÁLOVÁ Ing. 2003 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U15w
DOSTÁLOVÁ Lucie 2003 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U15w
DRHA Tadeáš 2002 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U17m
DRHOVÁ Berenika 2005 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U13w
DUSCHL Stefan 1970 SV Kumreut GER MAST
DUŠÁK Martin 2002 Česká Spořitelna Specialized Junior MTB team CZE U17m
DVOŘÁK Vojtěch 1995 CBC Team CZE MH
EGGER Emil 1999 RSC-Waldkirchen/Stieglbauer Racingteam GER U19m
EICHINGER Jan 2004 RSV Grafenau / MTB-Team GER U15m
FIEDLER Zdeněk 2002 LYKO KLUB PRACHATICE CZE U17m
FILIP Tomáš 1975 cycling academy Tábor CZE MAST
HALUŠKA Matěj 2008 Junior cycling project team CZE U11m
HANKE Lukas 2002 RSV Grafenau / MTB-Team GER U17m
HANŽL Jakub 2007 CZE U11m
HAVEL Josef 1982 KC SLAVIA PRAHA CZE MEL
HERINK Lukáš 2010 Biketime Bulls Písek CZE U9m
HERINK Václav 2010 Biketime Bulls Písek CZE U9m
HEß Eva-maria 1988 RSV Grafenau/MTB Team GER Z
HOFFMANN Maximilian 1989 RSC-Waldkirchen/Stieglbauer Racingteam GER MEL
HORKÁ Veronika 2007 Junior Cycling Project Team CZE U11w
HOSEK Jolana 2011 TSV Utting GER U7w
HRBEK Jiří 2009 Biketime Bulls Písek CZE U9m
HRBKOVÁ Tereza 2012 Biketime Bulls Písek CZE U7w
HRONEK Jaroslav 2007 Biketime Bulls Písek CZE U11m
HRONKOVÁ Klára 2003 Biketime Bulls Písek CZE U15w
HRONKOVÁ Tereza 2011 Biketime Bulls Písek CZE U7w
HÜTTINGER Philip 2006 Ski & Bike Deggendorf GER U13m
CHALUPNÁ Kristýna 2000 CZE U19w
CHALUPNÝ David 2005 Čs Specialized Junior MTB team Vimperk CZE U13m
IGLER Jan 2010 CZE U9m
JAKEŠ Tomáš 1975 Prodoli Racing Team CZE MAST
JAROSCH Hannah 2010 Rsc Waldkirchen GER U9w
123

 

 
© 2017 LYKO klub Prachatice, created by SportSoft