5. závod Šumavského poháru MTB 2017


  • 28.05.2017
  • Horní Planá
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte kategorii

Zadejte závodníka

Příjmení:
Jméno:

Všechny kategorie

JménoRočníkKlubStátKategorie
BAJČÍKOVÁ Rozálie 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
BARTOŠOVÁ Kateřina 2008 Junior Cycling Project Team CZE U11w
BEYEROVÁ Kateřina 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
BÖHM Jan 2006 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM CZE U13m
BURSA Jan 2011 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U7m
BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
CAPOUCH David 1995 GS cyklo team Jistebnice CZE MH
CIROK Daniel 2009 cyklokroužek Český Krumlov CZE U9m
ČERNOHORSKÁ Jitka 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17w
ČTVRTNÍK František 2008 Outdoor kids Čkyně CZE U11m
DOSTÁL Martin 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11m
DOSTÁLOVÁ Anna 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
DOSTÁLOVÁ Lucie 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U15w
DRHA Tadeáš 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
DRHOVÁ Berenika 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
DUŠÁK Martin 2002 ČS Specialized junior MTB team CZE U17m
FIEDLER Zdeněk 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U17m
HERINK Lukáš 2010 Biketime bulls Písek CZE U9m
HERINK Václav 2010 Biketime bulls Písek CZE U9m
HODINOVÁ Nicol 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13w
HORKÁ Veronika 2007 Junior Cycling Projekt Team CZE U11w
HOSEK Jolana 2011 TSV Utting GER U7w
HRBEK Jiří 2009 Biketime Bulls Písek CZE U9m
HRBKOVÁ Tereza 2012 Biketime Bulls Písek CZE U7w
HRONEK Jaroslav 2007 Biketime bulls Písek CZE U11m
HRONKOVÁ Klára 2003 Biketime bulls Písek CZE U15w
CHALUPNÝ David 2005 Čs specialized junior MTB team Vimperk CZE U13m
IGLER Jan 2010 CZE U9m
IGLER Tobiáš 2012 CZE U7m
KAMÍR Ondřej 2002 Farma Kamír s.r.o. Borová CZE U17m
KAŠÁK Véna 1979 Sport-Bike CZE MH
KLACKOVÁ Kamila 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
KLACKOVÁ Simona 2009 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
KOŠTÁL Tomáš 2002 Biketime bulls Písek CZE U17m
KOTLÍNOVÁ Simona 2003 Biketime bulls Písek CZE U15w
KOVAŘÍK Luboš 1972 Cycling academy Tábor CZE MAST
KRUMPOVÁ Helena 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
KŘÍŽ Lukáš 2009 Deti Kleti CZE U9m
LÁCHA Adam 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
LÁCHOVÁ Dita 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U11w
LERACH Erik 1972 MTB Team Boebrach GER MAST
LODR Oliver 2012 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM CZE U7m
MÁNKOVÁ Emma 2008 Outdoor kids Čkyně CZE U11w
MATĚJKA Tomáš 2001 ČS specialized junior mtb team CZE U17m
MIKLASOVÁ Eliška 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U9w
NÁROVCOVÁ Monika 2005 CS Specialized Junior MTB team CZE U13w
NAROVEC Jonáš 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM CZE U17m
NOVÁK Matěj 2009 Rychlý šípy Strakonice CZE U9m
NOVOTNÝ Ondřej 2005 DUKLA PRAHA CZE U13m
PILAŘ Patrik 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. CZE U13m
12

 

 
© 2017 Horní Planá, created by SportSoft