Šumavský pohár MTB 2017


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

U9M - NÁBOR HOŠI (2009-2010)

PořadíJménoRočníkStátKlub#1#2#3#4#5#6#7Celkem 
1. NOVÁK Matěj2009CZE Rychlý šípy Strakonice202020---20------80 Detail
2. BRANDL Nico2009GER RSV Grafenau171717------------51 Detail
3. TICHÝ Kryštof2009CZE Cyklokroužek Český Krumlov15---15---17------47 Detail
4. HRBEK Jiří2009CZE Biketime Bulls Písek13159------------37 Detail
5. JELÍNEK Lukáš2010CZE LYKO klub Prachatice71111------------29 Detail
6. IGLER Jan2010CZE  ---20---15------17 Detail
7. KŘÍŽ Lukáš2009CZE Český Krumlov------4---11------15 Detail
8. HERINK Václav2010CZE Biketime Bulls Písek11---3------------14 Detail
9. NOWOTNI Gabriel1940GERRSC-Waldkirchen---13---------------13 Detail
10. VIKTORA Michal2010CZE LYKOKLUB Prachatice------13------------13 Detail
11. KOLEŇÁK Lukáš2009CZE Cyklokroužek Český Krumlov------------13------13 Detail
12. PRESL Daniel2009CZE Bike Klub Vimperk2---1---9------12 Detail
13. HÜTTINGER Felix2009GER SKI&BIKE Deggendorf---92------------11 Detail
14. MATÁSEK Jakub2010CZE Biketime Bulls Písek3---0---7------10 Detail
15. HERINK Lukáš2010CZE Biketime Bulls Písek9---0------------9 Detail
16. KURZ Maximilian2010GERRSC Waldkirchen53---------------8 Detail
17. HERING Václav2010CZEBiketime Bulls Písek---7---------------7 Detail
18. KŘÍŽ Luděk2009CZE BIKEFACTORY------7------------7 Detail
19. VLASATÝ Vojta2010CZE Biketime Bulls Písek100---4------5 Detail
20. KOHL Florian2010GERRSC-Waldkirchen---5---------------5 Detail
21. PÖSCHL Antonín2009CZE PÖTEAM - RC offroad------5------------5 Detail
22. CIROK Daniel2009CZE Cyklokroužek Český Krumlov------------5------5 Detail
23. HERING Lukáš2010CZEBiketime Bulls Písek---4---------------4 Detail
24. MARKOVEC Tadeáš2010CZE  4------------------4 Detail
25. ANICHOBER Jan2010CZE  ------------3------3 Detail
26. GRASSL Moritz2010GERRSC-Waldkirchen---1---------------1 Detail
27. WEBER Maximilian2009GERRSC-Waldkirchen---0---------------0 Detail
28. SCHICHL Konstantin2010GERRSC-Waldkirchen---0---------------0 Detail
29. KINATEDER Tom2010GERRSC-Waldkirchen---0---------------0 Detail
30. ECKERL Matthias2010GERRSC-Waldkirchen---0---------------0 Detail
31. GEBHARDT Benjamin2009GERRSV Bad Griesbach e.V.---0---------------0 Detail
32. ŠTĚRBA Jan2009CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team------0------------0 Detail
33. HANZAL Hynek2009CZE Outdoor kids------0------------0 Detail
34. MYSLÍK David2010CZE LYKO klub Prachatice------0------------0 Detail
35. PROKŮPEK Jan2010CZE Outdoor kids Čkyně------0------------0 Detail
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na jcp-mtb@sportsoft.cz.

 
© 2017 Šumavský pohár MTB, created by SportSoft